Hygge  miłość do życia

Bistro Hygge mieszczące się na krakowskim Ruczaju powstało z inspiracji duńskim stylem życia i designem. Hygge to dla Duńczyków osiąganie szczęścia i bliskości w  prostych czynności życiowych takich jak jedzenie, picie, odpoczywanie, rozmawianie.

Nasze bistro to miejsce, w którym każdy może odnaleźć swoje hygge.  Przygotowaliśmy menu zawierające najbardziej lubiane dania kuchni europejskiej jak i również potrawy czerpane z polskiej tradycji.

Nie zapomnieliśmy o lekkim posiłkach i pożywnych dla osób dbających o zdrowy tryb życia i smukłą sylwetkę, a także  o karmiących mamach  i dzieciach, które odnajdą w Bistro Hygge  specjalnie przygotowane dla nich menu.

Sprawdź nasze menu

Bistro Hygge Najnowsze aktualności

uroczystości

Organizujemy imprezy okolicznościowe typu chrzciny, komunie, urodziny, imprezy firmowe a także zewnętrzne cateringi. Każdą ofertę tworzymy indywidualnie. 
Więcej informacji dostępne telefonicznie.

kontakt

miejsce dla najmłodszych

Bistro znajdziecie  wiele udogodnień dla najmłodszych takich jak miejsce do przebierania dzieci, kącik zabaw, dziecięce książeczki i kolorowanki a także miejsce dla karmiącej mamy.

galeria

hygge - wrzuć na luz

To radość istnienia odnajdywana w rozmowie z przyjacielem, w kubku gorącej herbaty z goździkami i cynamonem, zapachu ciepłego chleba wyjętego z pieca,  w dobrej książce i w wełnianym kocu… 

Czytaj dalej

promocje

u nas najlepsze promocje

Celebruj każdą chwilę! u nas najlepsze promocje

Odkryj radość w prostych życiowych czynnościach takich jak picie, jedzenie, rozmawianie, bycie.  Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy najlepsze promocje.

promocje